AK Parti Karaman Teşkilatı Mevlüt Akgün Etrafında Birleşti Foto Galeri: AK Parti Karaman Teşkilatı Mevlüt Akgün Etrafında Birleşti

AK Parti Karaman İl Teşkilatı tarafından düzenlenen yemeğe, AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, İl Başkanı Murat Öztürk, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Kazanç, Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, SKM Başkanı Kerim Dereli, Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Coştu, Gençlik Kolları İl Başkanı Ahmet Yavuz ve eski yeni kademe başkanları ile teşkilat mensupları katıldı.

YENİ DÖNEM PROJELERİ YAKINDA AÇIKLANACAK

Toplantıda, seçim çalışmaları ve parti örgütlenmesi konuları da ele alındı. Ayrıca, Başkan Adayı Mevlüt Akgün'ün Karaman için hazırladığı yeni projelerin hepsinin detaylı bir şekilde yakında kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi.

AK PARTİ KARAMAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI'NDAN VAATLERLE DOLU KONUŞMA

"Karaman'ı Türkiye'de örnek bir şehir haline getireceğiz" diyen Akgün, ulaşımdan ekonomiye birçok alanda atılım vaat etti. AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, teşkilat toplantısında yaptığı konuşmada Karaman için ortaya koyduğu vizyonu katılımcılarla paylaştı. Karaman'ı her alanda ileriye taşıyacaklarını vurgulayan Akgün, yeni bir çarşı merkezi ve kent meydanı planlandığını duyurdu. Akgün ayrıca, sosyal ve kültürel alanlarda da birçok projeyi hayata geçireceklerini söyledi. Karaman'da yaşayanların şehirlerinden gurur duyacakları bir kent oluşturacaklarına dikkat çekti. Konuşmasında AK Parti'ye gönül verenlere de teşekkürlerini ileten Akgün, "Biz birlikte tarih yazdık, bu zaferi de birlikte yazacağız" ifadelerini kullandı. Akgün, 31 Mart'ta sandıktan zaferle çıkacaklarına olan inancını dile getirdi.