AK Parti Taşeli Bölgesine Çıkarma Yaptı Foto Galeri: AK Parti Taşeli Bölgesine Çıkarma Yaptı

Karaman’da AK Parti Milletvekili ve adayı Selman Oğuzhan Eser, Osman Sağlam ve Fatma Coştu Karaman’ın Ermenek ilçesini ve köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Ermenek’te çalmadık kapı dokunmadık gönül bırakmayan adaylar, vatandaşlar tarafından da oldukça sıcak karşılandı.

Milletvekili adayları Selman Oğuzhan Eser, Osman Sağlam ve Fatma Coştu Ermenek’teki bütün vatandaşları ziyaret edebilmek adına farklı mahalle ve köylerde AK Parti için destek çağrısında bulundular.

Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, “Ermenek ilçemizin Değirmenlik mahallesini, Kazancı belediyemizi, Yeşilköy, Ardıçkaya, Sarıvadi, Gökçekent, Dutağaç köylerini ve Ermenek ilçe teşkilatımızı ziyaret ettik. Karaman’da çalmadık kapı bırakmayacağız. 15 Mayıs sabahı bizim güneşimiz doğacak. ‘Türkiye Yüzyılı için doğru zaman doğru adam" ve "Doğru adımlarla yola devam’” ifadelerine yer verdi.

Karaman AK Parti ikinci sıra milletvekili adayı Osman Sağlam’da Ermenek ilçesinin Elmayurdu köyü, Tepebaşı köyü ve Ermenek ilçe teşkilatına ziyarette bulundu.

Karaman AK Parti üçüncü sıra milletvekili adayı Fatma Coştu ise, Avcılar Mahallesi, Evsin, Çamlıca, Gökçeseki, Kayaönü, Eskice, Katranlı köyleri ile Güneyyurt beldesini ve Ermenek ilçe teşkilatını ziyaret etti. Karaman’ın her ilçesine, mahallesine gitmeye ve her bir vatandaş ile birebir ilgilenmeye gayret ettiklerini belirten Coştu, 14 Mayıs seçimlerinde destek istedi.