AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Usta Karaman'da Partililerle Bir Araya Geldi Foto Galeri: AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Usta Karaman'da Partililerle Bir Araya Geldi

AK Parti Karaman İl Başkanlığında düzenlenen toplantıya Ak Parti Karaman Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser ile Osman Sağlam, İl Genel Meclisi Başkanı Eyyup Çayır ve partililer katıldı.
Usta, yaptığı konuşmada, “Karamanımız önemli bir ilimiz. Ben geçmiş dönemde Konya milletvekilliği yaptım. Farklı vesilelerle Karaman'a gelip gittim. Ailemin de bir Kâzımkarabekirli olması vesilesi ile Karaman'ı yakından seviyor takip ediyorum. Kendimizi de Karamanlı sayıyoruz. 
Seçim öncesinde yenilenen bir İl Başkanımız ve teşkilatımız var. Kendilerine başarılar diliyorum. Karaman Sayın Cumhurbaşkanımıza genel seçimlerde vermiş olduğu desteği ve iki milletvekilini yeniden koruyarak bu seçimde her zamanki gibi AK Parti'ye, Recep Tayyip Erdoğan'a, Cumhurbaşkanımıza olan desteğini ve gücünü ortaya yine koymuş durumdadır. 
Bize oy vermese de bizim hizmet etmek durumunda olduğumuz tüm vatandaşlarımıza da bize güvenin inanın ve biz hizmet etmeye üretmeye Karaman'ı daha da geliştirmeye ve bir sonraki seçimde oylarına da talip olmaya devam edeceğimizi de bir kere daha hatırlatmak istiyorum. 
AK Parti siyaseti 2002 de iktidar olmasıyla beraber aslında Türkiye'de büyük bir değişimi başlattı. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak diyen Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın söylediği her sözün aslında hayata geçirildiği bir 20 yıllık bir dönemi geçirdik. Aklınıza hayalinize gelmeyecek Türkiye için olmaz denilecek işlerin hepsini olur hale getirdik, hayallerin çoğunu gerçekleştirdik. 
Bizim işimiz eser siyaseti ve hizmet siyaseti diyerek hep işimize odaklandık ve hizmetlerimize odaklandık. Bu sayede biz 20 yıldır girdiğimiz her seçimi vatandaşımızın teveccühüyle büyük bir güvenle çıktık. Biz hiçbir vesayet odağından başka vatandaşın ve milletin gücünün dışında Başka hiç bir güçten güç almayarak 21 yıldır siyaset yaptık ve 21 yıldır hizmet yaptık.
Bunun zorluğu var mı var tabi ki. İlerlemeye çalışırken bir taraftan işin içine muhalefette dâhil olmak üzere sürekli birisi paçanızdan tutup sizi aşağıya çekmeye çalışıyor. Bu ülkenin hayrına bu ülke için iyi bir şeyler yapayım diye çabalayan Recep Tayyip Erdoğan ve onun davasının peşinde koşan bugüne kadar ismi gelmiş geçmiş her kim varsa hepsinin önünde engel koymaya çalışan bir mücadele içerisinde olduk. 
Buna rağmen hiçbir zaman pes etmedik ve vazgeçmedik, bugünleri gördük. Daha iyilerini yapmak için çabalıyoruz. Türkiye'nin daha da ilerleyebilmesi ve büyük bir güç haline gelmesinden rahatsız olanların bugün hala Türkiye ile uğraşmaktan, AK Parti ile uğraşmaktan, Recep Tayyip Erdoğan ve onun kadrolarıyla uğraşmaktan vazgeçmediğini çok iyi biliyoruz. Her fırsatta bu ülkeyi geri çekmek için çabalayan hem içeri de hem dışarı da bir sürü maalesef çaba sarf etmemiz gereken odaklar var” dedi.
Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.