AK Parti’de Baş Döndüren Çalışma: Bayramda Tam Mesai Foto Galeri: AK Parti’de Baş Döndüren Çalışma: Bayramda Tam Mesai

Karaman Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser ve Recep Şeker, Kazımkarabekir ilçe teşkilatında düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Vekillerin yanı sıra AK Parti İl yönetim kurulu üyeleri, Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri, İl gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ve İl Genel meclis üyeleri ile birlikte Kazımkarabekir ilçemizde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet edip bayramlaştılar.

AK Parti milletvekili adayı Fatma Coştu, Ayrancı’da vatandaşı kucaklayıp ardından KYK Öğrenci Yurdu'nda ağırladığımız depremzede vatandaşlarımızı ziyaret edip bayramlarını kutladı. Ziyarette vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için nöbet başında olan jandarma ekiplerini de ziyaret eden Coştu onlara kolonya ve şeker ikram etti.

Milletvekili adayı Osman Sağlam ise Merkez İlçe başkanı Mustafa Bayır, Belediye meclis üyeleri, huzurevi sakini yaşlılarımızın ellerini öperek tek tek onlarla sohbet ettik. Ardından KYK Öğrenci Yurdu'nda depremzede vatandaşlarımızı ziyaret eden Sağlam bayramlarını kutladı. Osman Sağlam da nöbet başında olan kolluk kuvvetlerinin bayramlarını tebrik etti.