AK Partili Milletvekili Adayları Piknik Alanlarında Seçmenle Buluştu Foto Galeri: AK Partili Milletvekili Adayları Piknik Alanlarında Seçmenle Buluştu

AK Parti Karaman Milletvekili adayları Osman Sağlam ve Fatma Coştu beraberinde İl ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları üyelerimiz ile belediye meclis üyeleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Aktekke Kent meydanında organize edilen etkinliğe katıldılar. Bayram etkinliğinde çocuklar ve anne-babalarla bir araya gelen adaylar iki bayramı da kutlayarak halkla ilişkiler faaliyeti yürüttüler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinin ardından 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Türkiye Genel Seçimleri için saha çalışmalarına devam eden Osman Sağlam ve Fatma Coştu Türk Dünyası Kültür Parkında piknik yapan vatandaşları ziyaret ederek destek istediler.

"AİLE KURUMU ÖNEMLİ"

“Ülkemizde yaşayan her bir bireyin bu millete olan aidiyetini en sağlam bağlarla teşekkül ettirdiği vatandaşlık bilincini çok kıymetli görüyorum” diyen Osman Sağlam piknikçilerle yaptığı sohbetlerde “Bu bilinci sağlam tutan ve yükselten adalet, özgürlük, aile ve dayanışma gibi temel değerlerimizin önümüzdeki dönemde de toplumumuza güç vereceğinden endişemiz yok” vurgusu yaptı.

Aile kavramı ve aileye yapılacak olan destekleri de aktaran adaylar “AK Parti aileyi toplumun temel taşı olarak görür” dedi. Piknikçilerle yaptığı sohbetlerde Önümüzdeki yeni dönemde ailenin maddi-manevi olarak daha da güçlendirileceğini ifade eden Fatma Coştu, gelir seviyesi düşük olan ailelere “Gelir Tamamlayıcı Aile Destekleri” verileceğini söyleyerek “Bu çerçevede, Aile Bazlı Vatandaşlık Maaşı uygulamasını başlatacağız.” dedi.

Yeni dönemde uygulamaya konulacak olan Aile Koruma Kalkanı Programıyla ev hanımlarının da emekli olabileceğinin üzerinde duran AK Parti adayları, her ailede en az bir kişiye iş sağlayacaklarını duyurdu.