Atso’dan Satış Yöntemleri Eğtimi

Aksaray’da Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Ahiler Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığının iş birliği ile düzenlenen Kurumsal İklim Eğitimleri programı kapsamında hizmet binasında satış yöntemleri eğitim semineri düzenledi.ATSO üyelerinin...

banner491
Atso’dan Satış Yöntemleri Eğtimi
banner567
Aksaray’da Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Ahiler Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığının iş birliği ile düzenlenen Kurumsal İklim Eğitimleri programı kapsamında hizmet binasında satış yöntemleri eğitim semineri düzenledi.

ATSO üyelerinin ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği eğitim seminerine ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş’ta katıldı. Seminerde bir konuşma yapan Başkan Koçaş, Aksaray’da eğitimlere katılımların az olduğunu, bu tür eğitimlerin hem işverenlere hem de çalışanlara katma değerler kattığını belirterek, “Türkiye’nin birçok bölgesinde bizim bu çalışmalarımız, etkinliklerimiz takdir toplarken vatandaşlarımız ve üyelerimiz için düzenlenen eğitimlere katılımların az olması bizleri son derece üzmüştür. Bizleri üzen bu problemi de gittiğimiz her yer de dile getirdik ve eğitim noktasında katılımların çok alt seviyelerde olduğunu beyan ettik. Bizim yapmış olduğumuz bu açıklamaların yerinde olduğunu şimdi rahatlıkla görebiliyoruz. Artık eğitimlerimize üyelerimiz ve vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyorlar. Bu durum karşısında yaşadığımız üzüntüler artık yerini yavaş yavaş mutluluğa bırakmaktadır. Her zaman söylüyorum eğitimlerimiz ücretsiz olup işverenlere, çalışanlara, girişimci olmak isteyenlere büyük katma değerler katmaktadır. Bu yüzden Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının düzenlemiş olduğu eğitimlere katılımlar sağlanmasını üyelerimizden, vatandaşlarımızdan ve girişimci olmak isteyenlerden bekliyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590