Alagöz: “Zafer Partisi, Türk Milletinin Sigortasıdır” Foto Galeri: Alagöz: “Zafer Partisi, Türk Milletinin Sigortasıdır”

Karaman Gazeteciler Cemiyetinin hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Konya 1. Sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Mehmet Alagöz ile Karaman milletvekili adayları Süleyman Civcik, Metin İçel, Saniye Öz ve il teşkilatından oluşan heyeti, Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu karşıladı.

Ziyarette Alagöz, partisinin 14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimler öncesi yaptığı çalışmalarla ilgili olarak Başkan Demirkollu’ya bilgiler verdi.

Zafer Partisinin ülke genelinde sıçrama yapacağını dile getiren Alagöz, “Sığınmacılar gitsin diyorsanız; bir oy Zafer Partisi'ne bir oy Sinan Ogan'a” dedi.

21 yıldır Türkiye ekonomisinin cumhuriyet tarihinin en kötü TÜİK istatistiklerine sahip olduğunu aktaran Alagöz, “Cumhuriyet tarihinin; en büyük bütçe açıkları, en büyük cari açıkları, en büyük İşsizlik oranları, en büyük özel ve kamu borcu, e n fazla yoksul Türk insanı sayısı, en fazla faiz ödemesi 21 yıllık AKP hükümetleri döneminde elde edildi. Zafer Partisi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milletinin sigortasıdır. Mecliste en güçlü şekilde olması gerekir” ifadelerini kullandı.

“ÖNCELİK TÜRK MİLLETİ OLMADIKÇA, SORUNLAR ÇÖZÜLMEZ”

Alagöz, sözlerinin devamında ise, “Öncelik Türk Milleti olmadıkça, sorunlar çözülmez. Hem 13 milyon Suriyeli ve kaçak yabancı gidecek hem de 130 farklı ülkeye yapılan 80 milyar doları yardımlar sonlandırılacaktır” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirkollu, Alagöz ve beraberindeki heyete teşekkürlerini illeti.

Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.