banner629

Kızılcahamam’da MHP üye çalışmalarına hız verdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kızılcahamam İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, Kızılcahamam’da üye çalışmalarına hız verdiklerini söyledi.MHP İlçe Başkanı Gökmen yaptığı açıklamada, “Partimizin bayrak yarışında bayrağı devraldığımız...

banner491
Kızılcahamam’da MHP üye çalışmalarına hız verdi
banner567

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kızılcahamam İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, Kızılcahamam’da üye çalışmalarına hız verdiklerini söyledi.

MHP İlçe Başkanı Gökmen yaptığı açıklamada, “Partimizin bayrak yarışında bayrağı devraldığımız günden bugüne yönetimimizin görev dağılımı yaparak, teşkilat içi organlarımız çalışmalarına hızlı bir şekilde başlamıştır. MHP İlçe Teşkilatı sahaya inmiş ve tüm ilçe halkımızın yanında olmuş ve olmaya devam edecektir” diye konuştu.

MHP’nin ülke genelinde yürütmüş olduğu faaliyetlerinden biri olan üye çalışmasını Kızılcahamam’da da başlattıklarına dikkat çeken Gökmen, “Gönül vermiş vatandaşların teveccühü ile 10 günlük çalışmalar sonucunda, sadece 10 günde 304 üye kaydımızı il başkanlığımıza bildirmiş bulunmaktayız. Çalışmalarımızı her alanda yaparak ilçemizin menfaatlerini ön planda tutacağız. Başarıya doğru ilerleyen teşkilatımızın değerli mensuplarına bir kez daha teşekkür ediyor, sıkmadık el, çalmadık kapı kalmayana kadar çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner654

banner653

banner612

banner658

banner590