banner629

Çılgın Nar Taneleri’nin hocası dünya evine girdi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, tamamı kadınlardan oluşan ‘Çılgın Nar Taneleri’ grubuyla Muratpaşa’da sabah sporuna farklı bir boyut kazandıran spor eğitmeni Ülker Pınar Aydın’ın nikahını kıydı.Muratpaşa Belediyesi’nin...

banner491
Çılgın Nar Taneleri’nin hocası dünya evine girdi
banner567

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, tamamı kadınlardan oluşan ‘Çılgın Nar Taneleri’ grubuyla Muratpaşa’da sabah sporuna farklı bir boyut kazandıran spor eğitmeni Ülker Pınar Aydın’ın nikahını kıydı.

Muratpaşa Belediyesi’nin parklar, yaşlı evleri, spor salonları ve tesisleri olmak üzere ilçenin 12 farklı noktasında pilates ve stepten oluşan sabah sporu programı eğitmeni olarak görev yapan Ülker Pınar Aydın, Veli İhsan Eren’le dünya evine girdi.

Çiftin nikahı, Aydın’ın her Pazartesi ve Çarşamba sabah sporu için mahallenin kadınlarıyla biraraya geldiği Bayındır Park’ta kıyıldı. Aynı zamanda Soğuksu Mahalle Muhtarı Mustafa Aydın’ın kızı olan Aydın’ın nikahını Belediye Başkanı Ümit Uysal kıyarken genç çiftin şahitliklerini Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy ve Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca yaptı.

Nikahta genç çifti, Ülker Pınar Eren’in tamamı kadınlardan oluşan sabah sporu gurubu ‘Çılgın Nar Taneleri’ de yalnız bırakmadı. Çılgın Nar Taneleri, yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günün öncesinde ‘mor’ renkli tişörtlerle nikaha katıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590