Çocuklar Midillilerle Buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile Büyükşehir Belediyesi Anaokulu minikleri, midilli (Pony) türü atlara binerek, keyifli...

banner491
Çocuklar Midillilerle Buluştu
banner567
Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile Büyükşehir Belediyesi Anaokulu minikleri, midilli (Pony) türü atlara binerek, keyifli bir gün yaşadı.

Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Jokey Kulübü’nün sosyal sorumluluk ve eğlence projesi Pony Club Aktiviteleri kapsamında gerçekleşen etkinlikte, midillilere binme heyecanını bu kez Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri tattı.

Oluşturulan mini padokta midilliler üzerinde tur atan öğrenciler, atlara dokundu. Hayvan sevgisinin kazandırılması amacıyla düzenlenen etkinlikte, engelli çocuklarının unutulmaması aileleri sevindirdi.

Öte yandan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde açılışı yapılan Büyükşehir Belediyesi Anaokulu öğrencileri de midillilere binerek heyecan yaşadı. Seyisler, uzmanlar ve öğretmenler gözetiminde atlara dokunan minikler, atları beslemeyi unutmadı.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535