banner597

Demre’de Camiler Ve Din Görevlileri Haftası Kutlandı

Demre Müftülüğü ve Diyanet Sen Demre Şubesi tarafından, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Demre’de görev yapan din görevlilerine yemek verildi.Camiler ve Din Görevlileri Haftası, Demre Öğretmenevi’nde din görevlileri ve eşlerinin...

banner491
Demre’de Camiler Ve Din Görevlileri Haftası Kutlandı
banner567
Demre Müftülüğü ve Diyanet Sen Demre Şubesi tarafından, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Demre’de görev yapan din görevlilerine yemek verildi.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası, Demre Öğretmenevi’nde din görevlileri ve eşlerinin katıldığı yemekli bir toplantı ile kutlandı. Programa, Demre Belediye Başkan Vekili Fatma Avcı, Demre Müftüsü Bahattin Ataklı, Diyanet Sen Antalya Şube Başkanı Mehmet Yıldırım, Diyanet Sen Antalya Şubesi Başkan Yardımcısı İlyas Akbaba, Diyanet Sen Demre Şube Başkanı Zekeriya Sarıkaya, Demre Hizmet Koordinatörü Veli Sertbaş, Diyanet Sen’in Kumluca, Kaş ve Döşemealtı temsilcileri ile görev yapan din görevlileri ve eşleri katıldı.

Her yıl farklı bir konunun işlendiği Camiler ve Din Görevliler Haftası’nda bu yıl ‘Cami ve Gençlik’ temasının işleneceği belirtilirken, ‘Geç kalma, genç gel’ sloganıyla hareket ettiklerini belirten Antalya Şube Başkanı Mehmet Yıldırım, gençlerin camilerin en kıymetli süsü olduğunu, camilerde görev yapan din görevlilerine de bu konuda büyük iş düştüğünü kaydetti.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam eden program sonunda, İlçe Müftüsü Bahattin Ataklı tarafından, Mehmet Yıldırım’a plaket verildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner618

banner601

banner612

banner590