Döşemealtı Belediyesi personeline Belediye mevzuatı semineri

Döşemealtı Belediyesi personeline “Belediye Mevzuatı ve İhale Kanunu” semineri verildi.Kurumsal eğitim kapsamın Sayıştay 4. Daire Eski Başkanı Abdurrahman Acar, “Belediye Mevzuatı ve İhale Kanunu” ile ilgili Döşemealtı Belediyesi personeline...

banner491
Döşemealtı Belediyesi personeline Belediye mevzuatı semineri
banner567

Döşemealtı Belediyesi personeline “Belediye Mevzuatı ve İhale Kanunu” semineri verildi.

Kurumsal eğitim kapsamın Sayıştay 4. Daire Eski Başkanı Abdurrahman Acar, “Belediye Mevzuatı ve İhale Kanunu” ile ilgili Döşemealtı Belediyesi personeline seminer verdi.

Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve ilgili personelin katılımıyla 2 gün boyunca devam eden Eğitim Semineri Belediye Meclis Salonun da yapıldı. Sayıştay 4. Daire Eski Başkanı Abdurrahman Acar, 2016-2017 Yıllarında Mevzuatta yapılan değişiklikler, ihale kanunu konularında güncel bilgileri paylaştı. Acar ayrıca, Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları, birim Müdürleri ve Belediye Meclis Üyelerinin görevleri, yetki ve sorumluluklarına dikkat çekip, komisyonların çalışma usul ve esasları hakkında açıklamalarda bulundu.

Kurum içi eğitimlerimiz devam edecek

Katılımın oldukça yoğun olduğu hizmet içi eğitim seminerinde personel bilmedikleri yada merak ettikleri kanun maddeleri ve belediye mevzuatıyla ilgili sorular sorarak not aldı. Döşemealtı Belediye Başkan Yardımcısı Naci Alın, hizmet içi eğitim seminerlerine devam edeceklerini belirterek, "Hem biz idareciler hem de personelimizin belediye mevzuatını en iyi ve en doğru şekilde bilmeleri büyük önem arz ediyor. Ayrıca değişen kanun maddeleri hakkında uzmanından bilgiler alıp daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için Belediye Başkanımız Turgay Genç’in talimatı doğrultusunda kurum içi eğitimlerimiz devam edecektir” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590