Diyarbakır’da Yasin Börü Olayında 13 Kişi Daha Tutuklandı

Diyarbakır’da 6-7 Ekim olaylarında Yasin Börü ve 3 arkadaşının öldürülmesiyle ilgili 13 kişi daha tutuklanırken, olay ile ilgili gözaltına alınarak sorgulandıktan sonra tutuklananların sayısı 25’e yükseldi.Diyarbakır’da 6-7 Ekim...

banner491
Diyarbakır’da Yasin Börü Olayında 13  Kişi Daha Tutuklandı
banner567
Diyarbakır’da 6-7 Ekim olaylarında Yasin Börü ve 3 arkadaşının öldürülmesiyle ilgili 13 kişi daha tutuklanırken, olay ile ilgili gözaltına alınarak sorgulandıktan sonra tutuklananların sayısı 25’e yükseldi.

Diyarbakır’da 6-7 Ekim Kobani eylemlerinde kurban eti dağıtırken hedef seçilen Yasin Börü ve 3 arkadaşın öldürülmesine ilişkin yakalananların sorgulanması devam ederken savcılık tarafından tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edilen 17 kişiden 4 çocuk tutuklanırken, akşam saatlerinde 13 kişi sorgularının tamamlanmasının ardından sevk edildikleri nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Daha önce 8 kişinin tutuklandığı olayda bugün adliye sevk edilen 4’ü çocuk 17 kişinin tutuklanması ile birlikte tutuklu sayısı 25’e yükseldi.

Gözaltında kalan şüphelinin bulunmadığı olayla ilgili olarak soruşturmanın çok yönlü olarak sürdüğü, 7 kişinin ise arandığı öğrenildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590