Fatma Uyanık Tekrar Gündemde!

Karaman’da 7 aydır kayıp olan 32 yaşındaki Fatma Uyanık için ailesinin talebi üzerine yeniden arama çalışmaları başlatıldı.

banner491

Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde 6 Ekim 2017 Cuma günü kaybolan 32 yaşındaki Fatma Uyanık, 6 Ekim tarihinde son olarak bir bağ evinde görülmüş ve bir daha haber alınamamıştı. Türkiye’nin heyecanla izlenen programlarından biri olan ‘Müge Anlı İle Tatlı Sert’ programına başvuran aile 7 aydır kayıp olan Fatma Uyanık’ı aramaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde ailenin talebi üzerine Sarıveliler ilçesi Çevik Barajı mevkiinde, Mersin İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı özel ekip gelerek 2 gün boyunca arama çalışmaları yaptı. Yapılan arama çalışmaları sırasında baraj mevkiinde bulunan kırmızı bir ceket heyecan yaratırken, ailenin ceketi incelemesi sonucu Fatma Uyanık’a ait olmadığı belirlendi. Mersin İl Emniyet Müdürlüğü’nden gelen özel ekibe 2 Dalgıç Polisi eşlik etti. Aile ise ‘’8 ay oldu artık bizim dayanacak gücümüz kalmadı. Ölüyse ölüsü, diriyse dirisi, bir an önce çıkmasını istiyoruz. Biz 6, 7 aydır fotoğrafına bile bakamıyoruz. Gören duyan bilen varsa saklamasın inkar etmesin, bizde umudumuzu keselim sizde vicdan azabı çekmeyin.’’

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 16:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner592

banner590

banner591