banner464

Kayıp Yasin İçin Seferberlik

5 gün önce kaybolan 6 yaşındaki Yasin Şahin'in bulunması için herkes seferber oldu.

Kayıp Yasin İçin Seferberlik

5 gün önce kaybolan 6 yaşındaki Yasin Şahin'in bulunması için herkes seferber oldu.

08 Nisan 2016 Cuma 12:45
1290 Okunma
Kayıp Yasin İçin Seferberlik

Konya’nın Akören ilçesinde eskiden köy olan Belkuyu mahallesinde oturan Anaokulu öğrencisi Yasin Şahin (6), geçen pazartesi günü okuldan geldikten sonra evlerinin önünde oynarken kayboldu. Yasin'in ailesi, mahallede yaptığı aramada çocuklarının izine rastlayamayınca jandarmaya haber verdi. Belkuyu mahallesinde jandarma ve AFAD ekipleri yaklaşık 10 kilometrelik alanda mağaraları, sarnıçları, kanyon, ağıllar olmak üzere her yeri didik didik aradı ve Yasin’n izine rastlayamadı.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN KAYIP YASİN İÇİN MESAJ
Konya'nın Akören ilçesinde, pazartesi günü evinin önünde oynarken ortadan kaybolan 6 yaşındaki Yasin Şahin'in bulunması için Emniyet Genel Müdürlüğünden vatandaşlara bilgilendirme mesajı atılıyor. 
Vatandaşların cep telefonlarına EGM Asayiş ismiyle bilgilendirme mesajı atılmaya başlandı. Vatandaşlara gelen bilgilendirme mesajında, kayıp Yasin'in 6 yaşında üzerinde açık renk tişört, açık renk pantolon, ayağında terlik mevcut olduğu ve görenlerin 155'i aramaları istendi. Ayrıca, Yasin'in fotoğrafı ve bilgi için www.asayis.pol.tr/k/269.jpg adresini ziyaret etmeleri istendi.

Son Güncelleme: 09.04.2016 11:32
Yorumlar