Kurban keserken kendini yaralayanlar hastanelere akın etti

Tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de Kurban Bayramı’nın ilk günü kurban kesmek isterken kendini yaralayanlar hastanelere akın etti.Düzce’de Kurban Bayramı’nın ilk günü bayram namazının ardından kurbanlar kesilmeye başlandı. Kurbanların...

banner491
Kurban keserken kendini yaralayanlar hastanelere akın etti
banner567

Tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de Kurban Bayramı’nın ilk günü kurban kesmek isterken kendini yaralayanlar hastanelere akın etti.

Düzce’de Kurban Bayramı’nın ilk günü bayram namazının ardından kurbanlar kesilmeye başlandı. Kurbanların kesimi sırasında kendini yaralayanlar da hastanelere akın etti. Kurbanı kesmeye ya da derisini yüzmeye çalışırken yaralanan acemi kasaplar, özel araçlarla hastanelere getirilirken, yarası derin olanlar ambulanslarla getirildi. Kurban kesimi sırasında yaralanan bir kişi, “Kurban keserken bacağıma hayvanın boynuzu girdi” dedi.

Kurban keserken elini kesen bir vatandaş ise “Kurbanı keserken ters döndü bıçağı elime kaçırdım. 8 dikiş attılar ama korkacak bir şey yok” diye konuştu.

Hastaneye gelenlerin çoğunun ya bacağından ya da elinden yaralı olduğu görüldü. Sabah erken saatler olmasına rağmen Düzce il genelinde hastanelere 30’a yakın kişi kesik yaralanması ile geldi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590