Nevresim Çalan Gençler Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Samsun’da bir alışveriş merkezinden nevresim takımı çalan gençler, iş yerinin güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendi.Olay, Samsun’un İlkadım ilçesinde faaliyet gösterin bir alışveriş merkezinde meydana geldi. Edinilen bilgiye...

banner491
Nevresim Çalan Gençler Güvenlik Kamerasına Yakalandı
banner567
Samsun’da bir alışveriş merkezinden nevresim takımı çalan gençler, iş yerinin güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendi.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesinde faaliyet gösterin bir alışveriş merkezinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, alışveriş merkezine müşteri gibi gelen 2 genç, nevresim takımlarının bulunduğu yöneldiler. Gençlerden biri rafta bulunan nevresim takımını eline alıp boşalan rafı da düzelterek elindeki nevresim takımı ile iş yerinin tuvaletine girip burada paketinden çıkardıktan sonra yeninde getirdiği poşete koyup kendisini bekleyen arkadaşı ile birlikte alışveriş merkezinden ayrı ayrı ayrıldı.

Tuvalette nevresim takımının boş paketinin bulunması üzerine iş yeri çalışanları güvenlik kamerası kayıtlarını incelediğinde hırsızlık olayının güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendiğini tespit ettiler. Çalınan nevresim takımının 35 lira değerinde olduğu öğrenildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590