Tekirdağ’da 3 yabancı uyruklu hırsız yakalandı

Tekirdağ’da bulunan Alışveriş merkezlerinde, alüminyum folyo ile kaplı sırt çantalarıyla hırsızlık yapan 3 şahıs yakalandı.

banner491
Tekirdağ’da 3 yabancı uyruklu hırsız yakalandı
banner567

Tekirdağ’da bulunan Alışveriş merkezlerinde, alüminyum folyo ile kaplı sırt çantalarıyla hırsızlık yapan 3 şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ Merkez ve Çorlu ilçelerinde, 3 Gürcistan göçmeni yabancı uyruklu şahıslar, Alışveriş merkezlerinde hırsızlık yaptı. İddiaya göre, Tekirdağ Merkez Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Tekira AVM’de bir oyun CD’si satan mağazada şüpheli bir şahısın olduğunu anons etmesi üzerine, yapılan incelemeler sonucunda şahsın Gürcistan uyruklu olduğu ve ise yaklaşık 3 Bin TL civarında oyun CD’si olduğu ayrıca 2 gram Hint keneviri bitki üzerinden çıktı.

Çorlu’da 7 bin 500 TL değerinde CD çalındı

Ayrıca Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bulunan bir Alışveriş Merkezinde CD mağazasından 7 bin 500 TL Değerinde oyun CD’si çalındığı ihbarı üzerine, Yunus, trafik ve narkotik ekipleri, Aydoğdu’da yapmış olduğu uygulamada, şüpheli 2 Gürcistan uyruklu şahıs yakaladı. Asayiş şubeye getirilen şahısların üstünden 18 adet yaklaşık değeri 7500 TL olan oyun CD’lerin olduğu tespit edildi.

Çantanın alarm sisteminden geçmesi için iç tarafının alüminyum folyo kaplı

Yabancı uyruklu 3 şahısın özerinde bulunan çantalar incelendiğinde, hırsızların çantalarının alarm sisteminden geçmesi için iç tarafının alüminyum folyo ile kaplı olduğu tespit edildi. Güvenlik kameraları izlendiğinde olayı gerçekleştiren şahısların yine bu 3 şahsın olduğu tespit edilip, 3 dosyadan gözaltına alınarak gerekli işlemleri yapıldı.
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535