banner464

Trafik kazasında böylesi görülmedi!

Karaman'da trafik kazasında tesadüfün böylesi yok artık dedirtti

Trafik kazasında böylesi görülmedi!

Karaman'da trafik kazasında tesadüfün böylesi yok artık dedirtti

23 Kasım 2013 Cumartesi 23:03
5991 Okunma
İlk kazada yara almadan kurtuldu 10 dakika sonra ikinci kaza da yaralandı. 

Mehmet Ali Keçeli (15) 10 dakika da 2 kaza geçirdi ilkinde yara almadan kurtuldu 2. sinde ise o kadar şanslı değildi.

İlk trafik kazası Yunuskent Mahallesi Sarıçiçek Parkı yanındaki kavşakta meydana geldi. 

Edinilen bilgiye göre Ramazan Keçeli (39) yönetimindeki 70 ED 667 plakalı otomobil ile Metin Altun (33) yönetimindeki 70 AE 253 plakalı otomobil kavşakta çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle otomobil sürücüsü Altun ile otomobilde bulunan Esra Çelik (26) yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulansla Karaman Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Diğer otomobil sürücüsü Ramazan Keçeli ise oğlu Mehmet Ali Keçeli'yi (15) telefonla çağırdığı arkadaşının arabasıyla okula yetiştirmek için gönderdi. Keçeli'nin oğlunu arabasına alan Şaban Çilingir (29) yönetiminde ki 33 NHY 02 plakalı otomobil Şehit Adnan Ateş Caddesinden kontrolsüz ve hızlı bir şekilde Alpaslan Türkeş Bulvarı'na çıktığı sırada seyir halindeki Ali Poyraz (32) yönetiminde ki 33 RA 481 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kazada otomobil anca yan devrilerek İmamı Azam Camisinin bahçe duvarına çarparak durabildi. İlk kazada yara almadan kurtulan Mehmet Ali Keçeli 10 dakika sonra meydana gelen ikinci kaza da ise yaralandı. Keçeli ambulansla Karaman Devlet Hastanesine kaldırıldı. Diğer otomobil sürücüsü Ali Poyraz'ında bileğinde ezilmeler oluştuğu ve yaralandığı öğrenildi. Araçlar ise çekici ile kaza yerinden otoparka alındı.

Kazalarda ise toplam 4 kişinin yaralandığı ve yaralılarının sağlık durumlarının iyi olduğu kazalarla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.
Son Güncelleme: 25.11.2013 00:35
Yorumlar