Vatandaş Mı Değerli Yoksa Hurda Demirler Mi?

Karaman'da belediye otobüsü içindeki yolcuların canını hiçe sayarak kırmızı ışık ihlali yaptı. Kırmızı ışıkta bekleme zorunluluğu olmadığı halde kırmızı ışık kuralına uyan bir seyyar hurdacı arabası ise eğitim şart dedirtti.

banner491
Vatandaş Mı Değerli Yoksa Hurda Demirler Mi?

Karaman Belediyesi’ne ait olan bir otobüs, 100. Yıl Bulvarı üzerinde otobüs içerisinde bulunan yolcuların canını hiçe sayarak kırmızı ışıktan geçti. Trafik kurallarını alt üst eden belediye otobüsü trafiği tehlikeye attı. Kırmızı ışık ihlali yapan belediye otobüsünün geçtiği sırada diğer araçların lambalarda beklediği görüldü. Karaman 1. İstasyon Caddesi Gazi Okulu Kavşağı’nda trafiğin müsait olmasına rağmen kırmızı ışık bekleyen seyyar eskici arabası ise eğitimin ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Kırmızı ışıkta bekleme zorunluluğu olmadığı halde ve yolun müsait olmasına rağmen yeşil ışığın yanmasını bekleyen seyyar eskici arabası sahibi hem kendi canını hem de oluşabilecek bir kazayı önledi. Belediye otobüsünün kırmızı ışık dinlemediği Karaman’da, bu güzel görüntünün oluşması herkesin takdirini topladı.  

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın trafik konusunda sosyal medya üzerinden başlattığı hassasiyete rağmen belediye otobüs şoförünün kırmızı ışık ihlali yapması pes dedirtti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 11:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner534

banner546