Atila Zorlu: “Biz birlikte Türkiye’yiz” Foto Galeri: Atila Zorlu: “Biz birlikte Türkiye’yiz”

İYİ Parti Milletvekili adayı Atilla Zorlu, Mayıs seçimleri için saha çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Zorlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Karaman Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na kurulan programa katıldı. Burada çocuklar için 10 bin adet Türk Bayrağı ve üzerinde yine Türk Bayrağı resmi bulunan balon ile sürpriz hediyeler dağıtıldı. Hediyeler üzerinde kendisinin ve partisinin adının geçmemesi ve sadece Türk Bayrağı olması “Biz birlikte Türkiye’yiz” mesajı verildi. Balonları alan çocukların mutluluğu yüzünden okunurken Atilla Zorlu’ya teşekkür etti.

Akabinde eski Makro Market bahçesinde kurulan lunaparkı ziyaret eden Zorlu, çocuklarla yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Böylece Atilla Zorlu bir gününü çocuklarla geçirmiş oldu.

Zorlu, çocukların bir toplumun geleceği olduğunu ifade ederek; “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Bugün hem Ramazan Bayramımızın 3. günü hem de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız. İki bayramı aynı günde yaşıyoruz. Bu vesileyle Türkiye Büyük Millet Meclisinin 103. kuruluş yıl dönümünü, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşku ve heyecanla kutluyorum.” Dedi.