Atilla Zorlu Hastalara Moral Ziyareti, Nikâhlara Şahitlik Yaptı Foto Galeri: Atilla Zorlu Hastalara Moral Ziyareti, Nikâhlara Şahitlik Yaptı

Her gün kilometrelerce yol kat eden Zorlu, ilçe ilçe, mahalle mahalle, sokak sokak gezip vatandaşların sorunlarını dinleyerek seçim beyannamesi hakkında bilgi veriyor. Zorlu ve güçlü ekibi, bu kapsamda sıkmadık el görüşmedik Karamanlı bırakmıyor. Sabahın erken saatlerinden çalışmalara başlayan Zorlu, ilerleyen saatlerine kadar esnafları gezerek, destek çalışmalarını sürdürüyor. Ziyaretler esnasında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Zorlu, genel seçimlerde oylarının İYİ Parti’den yana kullanacaklarını dile getiriyor.

Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık çalışanlarını, hastaları ve refakatçıları ziyaret eden Zorlu, onlarla yakından ilgilenerek moral desteği verdi.

Hastalara acil şifalar dileyen Zorlu, Genel Başkan Meral Akşener’in selamlarını ileterek, hasta ve yakınlarının istek ve sorunlarını dinledi.

Akabinde Kahruman ile Ali İhsan Cebe’nin nikâh merasimine katıldı. Burada çiftin nikâh şahitliğini yapan Milletvekili adayı Atilla Zorlu, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Milletvekili adayı Zorlu’nun seçim çalışmasına İYİ Parti İl Başkanı İsmet Hatioplu ve il ile ilçe yönetimi katıldı.