Avukat Tutku İşleker Delen: ‘’Adaleti Sağlama Gayesiyle Çalışacağız’’ Foto Galeri: Avukat Tutku İşleker Delen: ‘’Adaleti Sağlama Gayesiyle Çalışacağız’’

Kentin sevilen iş insanlarından Ufuk İşleker’in kızı Tutku İşleker Delen’in avukatlık bürosunun açılışı yapıldı. Staj süresini tamamladıktan sonra Karaman’da yaklaşık 2 yıldır avukatlık yapan Tutku İşleker Delen, bundan böyle Fenari Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerindeki Çağrı İş Merkezi’nde bulunan bürosunda hizmet verecek. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde genç avukatı; Belediye Başkan Yardımcıları Kazım Gücüyener, Mahmut Güventürk, Eyüp Hüsamettin Aslan ve meslektaşları ile sevenleri yalnız bırakmadı. Törende yapılan duanın ardından kurdele kesilerek genç avukatın hukuk bürosu açıldı.

Yasaların değişkenliğinin, prosedürlerin karmaşıklığının ve hukuki belgelerin bürokratik niteliğinin profesyonel hukukî yardım ihtiyacını meydana getirdiğini söyleyen Avukat İşleker Delen, ‘’Bu bağlamda Karaman’daki vatandaşlara, işletmelere ve kuruluşlara hukukî danışmanlık yapmak üzere büromuzu faaliyete geçirdik’’ dedi.

Açılışı yapılan büroda müvekkillerine sağlayacakları hizmetlere dair bilgiler veren Avukat İşleker Delen, burada yaptığı konuşmasında;

‘’Müvekkillerin karşılaştıkları olaylarda hukukî haklarını anlama, riskleri değerlendirme ve yasal gereksinimlere uyum sağlama konularında danışmanlık hizmeti vereceğiz. Bu hizmetler; dava açma, savunma, belgelerin hazırlanıp görüşmelerin yapılması ile mahkemede temsil edilme gibi faaliyetleri kapsar. Bireylerin, işletme ve kuruluşların çıkarlarının korunması ve yasal süreçlerde doğru adımların atılması ciddi anlamda uzmanlık gerektiren bir konu. Ekip olarak, müvekkillerimizin haklarını korumak ve yasal süreçlerde rehberlik etmek adına yeterli bilgi-birikim ve deneyime sahip olduğumuza inanıyoruz. Hemşehrilerimize profesyonel çözümler sunarak, adaleti sağlama gayesiyle çalışacağız’’ ifadelerine yer verdi.

Davetlilerle tek tek ilgilenen Avukat İşleker Delen, katılımları ve iyi dilekleri için teşekkür etti.