banner464

By Solvo Hayalleri Gerçeğe Dönüştürdü

Aydın’da üretilen ve bir anda dikkatleri üzerine by Solvo firması hayalleri gerçeğe dönüştürdü. En şık ve en işlevsel ürünleri geliştirmek üzere 2013 yılından beri Ar-Ge çalışmalarına devam eden by Solvo, ilk ürünlerini satışa...

By Solvo Hayalleri Gerçeğe Dönüştürdü

Aydın’da üretilen ve bir anda dikkatleri üzerine by Solvo firması hayalleri gerçeğe dönüştürdü. En şık ve en işlevsel ürünleri geliştirmek üzere 2013 yılından beri Ar-Ge çalışmalarına devam eden by Solvo, ilk ürünlerini satışa...

25 Aralık 2014 Perşembe 09:22
53 Okunma
By Solvo Hayalleri Gerçeğe Dönüştürdü
Aydın’da üretilen ve bir anda dikkatleri üzerine by Solvo firması hayalleri gerçeğe dönüştürdü. En şık ve en işlevsel ürünleri geliştirmek üzere 2013 yılından beri Ar-Ge çalışmalarına devam eden by Solvo, ilk ürünlerini satışa sundu.

Modern hayatın en büyük ihtiyacı olan az yer kaplayan ama çok işlevi olan mobilyalarla Aydınlı firma by Solvo dar mekanları bile ferahlatacak. Lansmanı Türkiye’nin en şık programı ‘Bu Tarz Benim’ de yapılan ve Evrim Akın’ın marka yüzü olduğu by Solvo’nun ürünleri yaşam alanlarının ferahlayacağını belirten firmanın Genel Müdürü Şakir Tekin, “Aynaların arkasına saklanan ütü masası veya takı dolabını, tahmin edemeyeceğiniz kadar çok eşya alan bir makyaj masasını kullanınca, işlevselliğin evinizde size ne kadar yer kazandırdığına şahit olacaksınız” dedi.

AB standartlarında yüksek kaliteli üretim hattına sahip by Solvo’nun ilk olarak Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı, Dekoratif Boy Aynalı Ütü Masası ve Aynalı Makyaj Masası’nı satışa sunduğunu belirten Genel Müdür Tekin, “Dünya modasını, yüksek kaliteli malzeme ve üretim ile birleştiren by Solvo ürünleri, günlük yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Örneğin by Solvo’da aynaların arkasından bir ütü masası veya tüm takılarınızı saklayabildiğiniz bir takı dolabı çıkabilir. Ya da sıradan gibi duran bir makyaj masasının kaç çekmecesi olduğunu, her yönünün kaç çekmece ile nasıl işlevsel kullanıldığını görünce şaşırabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ve 9 aya varan taksit imkanı ile satışa sunulan modeller evinize kadar ücretsiz teslim ediliyor. Ayrıca TSE standartlarına göre üretilmiş modeller 2 yıl garantili” diyerek Aydın’da yeni bir dünya markası oluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve Aydın’da üretilen bu ürünlerin tüm Türkiye ve Dünyaya Aydın’dan gönderildiğini belirtti.

“MOBİLYADA DEVRİM YAPTIK”

By Solvo ile hayalleri gerçeğe dönüştürdüklerini hatta hayal edilemeyenleri bile gerçekleştirdiklerini belirten Genel Müdür Şakir Tekin, “Farklı ve dinamik bir marka olmak üzere yola çıkan by Solvo, çok sevilen bir ünlüyle de işbirliği kararı aldı. Marka yüzü olarak Evrim Akın ile anlaşan by Solvo, Akın’ın enerjisini ile tüketicisine heyecanını daha iyi aktaracağına inanıyor. Tüm reklam çalışmalarında yer almaya hazırlanan Evrim Akın, işlevsel ürünleri kendisinin de çok sevdiğini ve hayatında hep bu tarz ürünler tercih ettiği için kendini markaya çok yakın hissettiğini söyledi. Mobilyada devrim niteliği taşıyan modeller için Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam eden by Solvo, yepyeni ürünleri ile tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor” diyerek By solvo’nun özellikle mekan sıkıntısı yaşayan kadınların imdadına yetiştiğini belirtti.

Yorumlar