Çerçioğlu’ndan, Milletvekili Kılınç’a Ziyaret

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, AK Parti Aydın Milletvekili A. Gültekin Kılınç’ı ziyaret etti.Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç’ı Türkiye...

banner491
Çerçioğlu’ndan, Milletvekili Kılınç’a Ziyaret
banner567
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, AK Parti Aydın Milletvekili A. Gültekin Kılınç’ı ziyaret etti.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç’ı Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki çalışma ofisinde ziyaret etti.

AK Partili Kılınç, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; "Bu ziyaret Aydın adına parti farkı gözetmeden seçilmişlerin birbirleri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunabildiklerinin bir göstergesidir ve ilimiz için çok önemsediğim bir kazanımdır. Biz seçilmişler, vatandaşımıza hizmet etmek adına bu görevlere talip olduk. Sayın Cumhubaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her ortamda dile getirdiği, bizlere de ders niteliğindeki ’77 milyonun hizmetkarıyım’ vecizesi benim için de çok önemli bir düsturdur. Benim Cumhurbaşkanımın bu sözü bizleri hizmette insan ayrımı yapılmaması yönündeki önemli bir talimatıdır da. Bu manada Aydın’daki 1 milyon 50 bin civarındaki hemşehrimizin büyükşehir belediye başkanı olan Özlem Çerçioğlu’nun kendisine daha önce yaptığım hayırlı olsun ziyaretini kısa zamanda iade-i ziyarette bulunarak karşılık vermesinden dolayı kendisine teşekkür ederim" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581