banner636

Erkan Şamcı ile doğala dönüş ilgi topladı

Ekolojik yaşam uzmanı Erkan Şamcı, Nazilli Belediyesi 8. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivalinde organik yaşamanın püf noktalarını konuştu.Nazilli Belediyesi tarafından 8.’si düzenlenen Kültür Sanat ve Edebiyat festivalinde, Ekolojik Yaşam...

banner491
Erkan Şamcı ile doğala dönüş ilgi topladı
banner567

Ekolojik yaşam uzmanı Erkan Şamcı, Nazilli Belediyesi 8. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivalinde organik yaşamanın püf noktalarını konuştu.

Nazilli Belediyesi tarafından 8.’si düzenlenen Kültür Sanat ve Edebiyat festivalinde, Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı doğal şampuan yapımından biber ve domates yetiştirmeye, doğal bulaşık deterjanı yapımından çim döşeme ve ekme konularına kadar bilinmesi gerekenleri dinleyicilerine anlattı.

Türkiye’nin en iyi ziraat mühendislerinden biri olan Erkan Şamcı, hayatı kolaylaştıracak doğal formülleri uygulamak için Nazilli’nin ideal bir yaşam yeri olduğuna vurgu yaptı. Nazilli’de yaşayan insanların yaşadıkları şehrin kıymetini bilmelerini belirten Şamcı “Doğal ve organik yaşamak için en iyi şehirlerden biri uzun yaşam kenti Nazilli” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590