Nazilliler Mehteran Ve Zeybekle Coştu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 91’inci yıl dönümü kutlamaları kapsamında Nazilli Belediyesi Mehteran Takımı ile Nazilli Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu Nazilli Belediye Meydanında sunduğu gösteriler ile Nazillileri coşturdu.Tüm yurtta...

banner491
Nazilliler Mehteran Ve Zeybekle Coştu
banner567
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 91’inci yıl dönümü kutlamaları kapsamında Nazilli Belediyesi Mehteran Takımı ile Nazilli Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu Nazilli Belediye Meydanında sunduğu gösteriler ile Nazillileri coşturdu.

Tüm yurtta olduğu gibi Nazilli’de de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çeşitli etkinlikler ile kutlanırken resmi törenler ve Cumhuriyet’e saygı yürüyüşlerinin ardından Nazilli Belediyesi Mehteran Takımı İstasyon Meydanı önünden başlayarak Belediye Meydanına kadar kortej yürüyüşü gerçekleştirdikten sonra Nazilli Belediye Meydanında toplanan halka 15 dakikalık gösterilerini sundu. Nazilli Belediye Başkanı Haluk, Alıcık, Belediye Meydanında gösterileri izlemek için toplanan Nazilli Halkının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 91’inci yıl dönümü kutlamasının ardından sahne alan Nazilli Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu Aydın ve Teke ekibi ile izleyenleri coşturdu. Nazilli Yöresel Oyunları ve Folkloru Destekleme Yaşatma Derneğinin Aydın ekibi de sundukları dansları ile gösterilere renk kattı.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576