Karaman’da 5 gün önce bir gece yarısı 4 çocuğunu bırakıp yanın aldığı makyaj malzemeleri ile kayıplar karışan 35 yaşındaki Nimet Özkara’nın eşi Mevlüt Özkara Müge Anlı ve ekibinden karsının bulunması için yardım istedi.

ATV ekranlarında Müge Anlı tarafından sunulan Müge Anlı ve Tatlı Sert programına katılan Mevlüt Özkara, karısının 5 gündür kayıp olduğunu, polis ve jandarma ekiplerine kayıp ihbarında bulunduğunu söyledi.

NİMET ÖZKARA’NIN BULUNDUĞUNU CANLI YAYINDA BABASI DUYURDU

16 Mart Perşembe günü kayıplara karışan Nimet Özkara’nın bulunduğunu canlı yayına katılan babası duyurdu. Mevlüt Özkara’nın kayınpederi telefon ile bağlandığı canlı yayında kızının jandarma ekipleri tarafından bulunduğunu, kızını almak için Karaman’a yola çıktığını söyledi.

STÜDYODA TANSİYON YÜKSELDİ

Canlı yayına katılan Nimet Özkara’nın babası Mevlüt Özkara’nın kızıyla ilgilenmediğini ileri sürerek kızının mağdur olduğunu ileri sürdü. Bunun üzerine Mevlüt Özkara ile kayınpederi arasında ufak çaplı tartışma çıkarak stüdyoda tansiyon yükseldi.

15 YILLIK KOCA KENDİSİYLE ÇELİŞTİ

Müge Anlı’nın “karına şiddet uyguluyor musun?” sorusu üzerine öncelerde karısının yalan söylediği gerekçesiyle eski yıllarda dövdüğünü söyleyen Mevlüt Özkara, daha sonrasında gelen tepkiler üzerine kendisiyle çelişerek karısını dövmediğini ara bağırıp çağırdığını ileri sürerek kendini savundu.