Edremit’ Te Çamurlu Ve Bozuk Yollara Müdahale

Edremit Belediyesi ekipleri kış koşulları nedeniyle olumsuzlukların yaşandığı cadde ve sokaklara hemen müdahale ediyor. Geçici olarak yapılan müdahalenin yanında asfalt ve parke taş döşenmesi için programa alınıyor.Edremit İlçesinde...

banner491
Edremit’ Te Çamurlu Ve Bozuk Yollara Müdahale
banner567
Edremit Belediyesi ekipleri kış koşulları nedeniyle olumsuzlukların yaşandığı cadde ve sokaklara hemen müdahale ediyor. Geçici olarak yapılan müdahalenin yanında asfalt ve parke taş döşenmesi için programa alınıyor.

Edremit İlçesinde kış mevsiminin yaşandığı şu günlerde Edremit Belediyesi ekipleri yaşanan olumsuzluklara hemen müdahale ediyorlar. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Fen İşleri Müdürlüğü başta olmak üzere Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler ile diğer birimler 24 saat nöbet usulü ile görev yapıyorlar. Yağmurlu geçen kış koşulları nedeniyle Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çamurlu halde bulunan yollara mıcır döküm çalışmalarına ilçe genelinde devam ediyorlar. Yağmurlardan etkilenen cadde ve sokaklara hemen müdahale eden ekipler geçici çözümlerin yanında asfalt ve parke taş döşenerek kalıcı çözümler sağlanması içinde programa alıyorlar. Belirlenen program dahilinde ilçe genelinde çamurlu ve bozuk olan yollarda aynı çalışmanın yapılacağını belirten Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, mevsim koşullarının normale dönmesiyle birlikte sıcak asfalt ve parke taş döşeme gibi çalışmaların da başlayacağını ifade ettiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590