Kaz Dağı Ve Madra Dağı Belediyeler Birliği’nden Edremit Belediyesi’ne Ziyaret

Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu ve birlik encümen üyeleri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ettiler. Başkan Saka ile görüş alışverişinde bulunan encümen üyeleri Belediye Başkan Yardımcısı...

banner491
Kaz Dağı Ve Madra Dağı Belediyeler Birliği’nden Edremit Belediyesi’ne Ziyaret
banner567
Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu ve birlik encümen üyeleri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ettiler. Başkan Saka ile görüş alışverişinde bulunan encümen üyeleri Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş’a hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Merkezi Edremit’te bulunan Kaz Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu ve birlik encümen üyeleri Edremit Belediyesi’ni ziyaret ettiler. Birlik Başkanı İnceoğlu, beraberinde encümen üyeleri Ayvalık Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Tuncer, Burhaniye Belediye Meclis Üyesi E. Oya Özarkon, Çanakkale Belediye Meclis Üyesi Ali Uyanık ve Ezine Belediye Meclis Üyesi Ferdi Sayın ile birlikte ilk önce Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular. Birliğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi veren Birlik Başkanı Cahit İnceoğlu, Kazdağları’nın Unesco Dünya Mirası listesine alınması için başlatılan çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi. Ziyaret nedeniyle konuklarına teşekkür eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da, Türkiye’nin ilk çevreci belediyeler birliğinin merkezinin Edremit’te bulunmasından mutluluk duyduğunu ifade ederek “Kazdağlarımız başta olmak üzere çevremizin korunmasına yönelik yürütülen çalışmalara destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Kaz Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği encümen üyeleri daha sonra Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş’ı da ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581