Bartın’da 11 Kamu Binası Çevreci Oldu

Bartın’a doğalgazın gelmesiyle birlikte, Bartın İl Özel İdaresi tarafından yapılan çalışmalar neticesinde 11 kamu binasına doğal gaz bağlandı.Bartın’da kış aylarında katı yakıtlara ve artan nüfusa bağlı olarak yaşanan hava kirliliğini...

banner491
Bartın’da 11 Kamu Binası Çevreci Oldu
banner567
Bartın’a doğalgazın gelmesiyle birlikte, Bartın İl Özel İdaresi tarafından yapılan çalışmalar neticesinde 11 kamu binasına doğal gaz bağlandı.

Bartın’da kış aylarında katı yakıtlara ve artan nüfusa bağlı olarak yaşanan hava kirliliğini azaltmaya yönelik projeler kapsamında 11 kamu binasına doğal gaza bağlandı. Bu kapsamda İl Özel İdaresi Hizmet Binası ve Lojmanları, Vali Konağı ve Lojman, İMKB Ortaokulu, Köksal Toptan Anadolu Lisesi, Nedret Ketenci Kız Yurdu, Bartın Anadolu Lisesi, Turgut Işık Sağlık Meslek Lisesi, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi Yurdu, Endüstri Meslek Lisesi olmak üzere 11 kamu kurum ve okul binalarının doğalgaz dönüşümü işleri tamamlanarak, çevreye duyarlı hava kirliliğine neden olmayan doğalgaz kullanılmaya başlandı.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535