Başkan Boyacıoğlu 5 Yıllık İcraatlarını Değerlendirdi "Daha Yapacak Çok İşimiz Var" Foto Galeri: Başkan Boyacıoğlu 5 Yıllık İcraatlarını Değerlendirdi "Daha Yapacak Çok İşimiz Var"
Karaman'da faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarının yoğun ilgi gösterdiği programda ilk olarak saha gezisi yapıldı. Doğalgaz Ana Dağıtım Merkezi, Toki Konutları, Futbol Sahası, Kültür Merkezi, yeni açılan su kuyuları ile Güneş Enerji Santralini kapsayan Gezi programında Başkan Boyacıoğlu tüm bu yatırımların ilçeye nasıl kazandırıldığını tek tek anlattı. Belediyede gerçekleştirilen yemekli sohbet toplantısında da genel bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Recep Boyacıoğlu, "Belediye olarak bizim imkanlarımız belli. Biz ilgili bakanlıklar nezdinde girişimlerde bulunarak, isteklerimizde ısrarcı olarak ilçemize yatırımlar getirdik. Güneş Enerji Santrali ve EDS ile belediyemizin gelir kaynaklarını artırdık. İlçemizin doğalgaz ve içme suyu problemlerini ortadan kaldırdık. Yeni dönem için çok daha iddialı projelerimiz var." ifadelerini kullandı.
Yemek programına katılan İYİ Parti İl Başkanı İsmet Hatipoğlu da, 31 Mart Seçimlerinde iddialı olduklarını ve Kazımkarabekir'de iyi, dürüst ve çalışkan belediyeciliğin devam edeceğini söyledi. Programa katılan basın mensuplarına teşekkür eden Başkan Boyacıoğlu, öğle yemeğinde Kazımkarabekir'in yöresel yemeği şebit ekmekli pilav ikram etti. Program belediye önündki fotoğraf çekimi ile son buldu.