Başkan Boyacıoğlu: "Çocuklarımız Artık Daha İyi Koşullarda Spor Yapıyor" Foto Galeri: Başkan Boyacıoğlu: "Çocuklarımız Artık Daha İyi Koşullarda Spor Yapıyor"

Çocukların ve gençlerin futbol oynayıp antrenman yaptığı sahanın kullanılamaz hale gelen, rüzgarda ve yağışta sportif faaliyetleri olumsuz yönde etkileyen branda kaplı çatısı ile belediye hizmet binasının yağmurda su alan çatısını İller Bankasından kullandıkları kredi ile tamamen yenilediklerini ifade etti. Başkan Boyacıoğlu yaptığı açıklamada;

"Kıymetli Hemşehrilerim,
İlçemizde çocuklarımızın ve gençlerimizin futbol oynadığı, antrenman yaptığı halı sahanın branda kaplama olan örtüsü ile belediye hizmet binamızın çatısı yıpranmış ve kullanılamaz hale gelmişti. Evlatlarımız yağmurdan, rüzgardan korunsun, daha iyi koşullarda spor yapabilsinler; belediye binamız da vatandaşlarımıza sorunsuz şekilde hizmet verebilsin diye İller Bankasından 500 bin TL kredi kullandık ve her iki sorunu da ortadan kaldırdık. El ele vereceğiz, bu memleketin sorunlarını bir bir çözeceğiz. Kazımkarabekir'e en iyisi yakışır." dedi.