Başkanlıkta Bayrak Değişimi Foto Galeri: Başkanlıkta Bayrak Değişimi

Toplantıya hakemlik camiası duayeni İHK Başkanlığı ve İl Eğitimciliği yapmış eski Ulusal Hakem sayın Ahmet Eşmekaya hoca ile Karaman Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı sayın Yaşar Çalışkan, Karaman ASKF Başkan Yardımcısı Sayın Polat KILINÇ ve Futbol İl Temsilcisi sayın Gökşen SADE davetli olarak katılmışlardır.

Divan Başkanlığının teşkilinden sonra eski TFFHGD Karaman Şube Başkanı, yeni İHK Başkanı Şuayip ÇAKIR “Birlik ve beraberlik” vurgusu yaparak hakem ve gözlemcilere teşekkür ederek dernek başkanlığı veda konuşmasından sonra toplantı gündem maddelerine geçildi.

Başkan adayları İl Hakemi Muhammed Fatih Coşgun ve İl Hakemi Bayram Özütemiz’in listeleri oylamaya sunuldu. Yapılan oylama sonucu sayın Ahmet Eşmekaya hocanın sonucu açıklaması ile Muhammed Fatih Coşgun’un listesi 1 oy geçersiz olmak üzere nihai 12- 9 şeklinde genel kurula katılan üyelerin çoğunluk oyunu alarak TFFHGD Karaman Şube Başkanlığına seçilmiştir.

Dernek Başkanı seçilen Muhammed Fatih Coşgun camiaya ve kamuoyuna şu mesajları vermiştir.

Olağan Genel Kurulun neticesinde görevi devralan yeni yönetimimiz ile Karaman hakkettiği birlik ve beraberliği bundan sonraki süreçte üst düzeyde yaşayacaktır.

Yeni dönemde MHK-BHK-İHK ve DERNEK dörtgeni ile ortak hareket ederek Karaman hakemliğini ülke genelinde yarışabilir hale getirme işbirliğini gerçekleştireceğiz. Bunun için hiç bir ayrım yapmadan birlik ve beraberlik ile hakem ve gözlemci hocalarımıza en iyi şekilde hizmetler vererek başarı seviyesini en iyi yerlere taşımak istiyoruz.

Adil, gelişim ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı ile Karaman hakem ve gözlemciliğinin daha iyi yerlerde olması için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalar planlamaktayız.

Gerçekleştirilen seçimin Karaman hakem ve gözlemci camiasına, ilimiz futbolunun diğer paydaşlarına hayırlı olmasını diliyoruz.”

TFFHGD Karaman Yönetiminde şu isimler yer alıyor;

YÖNETİM KURULU                                :

Muhammed Fatih COŞGUN (BAŞKAN)

Mehmet KAYATÜRK

Ali TEZ

Hümeyra ÇELİK

Emrah CEYLAN

DENETLEME KURULU                          :        

Mehmet DEMİREL

Mustafa DOLAŞIK

Ferit PEKŞEN

GENEL MERKEZ DELEGESİ                 :

Muhammed Fatih COŞGUN (BAŞKAN)

Mehmet DEMİREL