Başkent Riyad’ta Karaman Rüzgârı Foto Galeri: Başkent Riyad’ta Karaman Rüzgârı

10-12 Eylül tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’ta yapı fuarı düzenlendi. Türkiye ve Karaman’ı temsilen fuara katılan Eldem Mobilya ve yurtdışındaki kuruluşu Touch Decor’un ürünleri katılımcılara tanıtıldı.

Yapı sektöründe faaliyet gösteren birçok firmanın katıldığı fuarda Eldem Mobilya ve yurtdışındaki kuruluşu Touch Decor’un stantı yoğun ilgi gördü.

Eldem Mobilya ve yurtdışındaki kuruluşu Touch Decor’un stantını ziyaret eden Türkiye’nin Riyad Büyükelçisi Fatih Ulusoy, Türkiye ile Suudi Arabistan arasındaki ilişkilerin önemli katkılar sağladığını ve iki ülke ilişkilerinin geleceğinin oldukça parlak olduğuna inandığını söyledi.

Şirket sahibi Hüseyin Eldem ise stanta yaptığı ziyaretlerinden dolayı Riyad Büyükelçisi Fatih Ulusoy’a teşekkür etti.

ELDEM MOBİLYA VE TOUCH DECOR YAPACAĞI İHRACATLA ÜLKE EKONOMİSİNE KATKIDA BULUNACAK

Karaman’ın gözde mobilya mağazalarından Eldem Mobilyanın sahibi Hüseyin Eldem, yurtdışında düzenlenen fuarda firmasının büyük ilgi görmesinin yanı sıra ülke ekonomisine katkıda bulunacak önemli ihracat atağına da hazırlanmaya başladı.

Eldem Mobilya ve yurtdışındaki kuruluşu Touch Decor ile birlikte özellikle Suudi Arabistan’a satışta bulunacak olan Hüseyin Eldem, Karaman’ın ismini yurtdışında da duyuracak.