Baştuğ: “Güzel Günleri El Ele İnşa Edeceğiz” Foto Galeri: Baştuğ: “Güzel Günleri El Ele İnşa Edeceğiz”

CHP Karaman Milletvekili ve Millet İttifakı 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. İsmail Atakan Ünver sanayi sitesinde esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Esnafın değişimden yana olduğunu ifade ederek sorunların çözümünün Millet İttifakı iktidarında olduğunu söyleyen Ünver, “Yüksek maliyetlerin, piyasadaki durgunluğun yanı sıra bir de BAĞ-KUR sorunu ile karşı karşıya olan sanayi esnafımız, evine ekmek götürebilmek için deyim yerindeyse; Allah’a emanet çalışmaktadır. Sözümüz söz, Millet İttifakı iktidarında esnafımızın tüm sorunlarını çözeceğiz.” dedi.

Seçim Koordinasyon Ofisi’nde de vatandaşa seslenen Ünver; “Bu seçim siyasi partilerin kazanacağı bir seçim değil, demokrasinin kazanacağı bir seçimdir. 14 Mayıs’ta ekonomi, üretim, refah, huzur, mutluluk oylanacak. Milletin cebi kazanacak. Mutfaktaki yangın sönecek. Bu seçimin kazananı milletimiz olacak.” diye konuştu.

“15 MAYIS’TA BAHARA UYANACAĞIZ”

AKP-MHP iktidarının vatandaşa söyleyecek sözü kalmadığını ifade eden 2. Sıra Milletvekili Adayı Yusuf Baştuğ, Seçim Koordinasyon Ofisi’nde buluşan vatandaşlara; “Onlar gitmekten korkuyorlar, korksunlar. Bizim bu ülkeyi yönetmek için heyecanımız var, birikimimiz var, enerjimiz var. 15 Mayıs’ta uyanacağımız sabah, baharın başlangıcı olacak. Güzel günleri el ele inşa edeceğiz.” şeklinde konuştu.

3. Sıra Milletvekili Adayı Hasan Ehliz ise 1. İstasyon Caddesi’nde, Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’nun karşısında yer alan Seçim Koordinasyon Ofisi’nin kapısının tüm vatandaşlara açık olduğunu söyledi. Ehliz; “Ülkemizi içine düştüğü karanlıktan birlikte çekip çıkaracağız. Yıllardır ihmal edilen, hizmette ötelenen Karamanımız, hakkını bizim iktidarımızda alacak. Sözümüz söz” dedi.