banner597

Gercüş’te okur yazarlık seferberliği toplantısı

Batman’ın Gercüş ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan bünyesinde bütün ülkede başlatılan okur yazarlık seferberliğine ilişkin bilgilendirme toplantısı yapıldı.Gercüş Yatılı Bölge Ortaokulu Konferans...

banner491
Gercüş’te okur yazarlık seferberliği toplantısı
banner567

Batman’ın Gercüş ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan bünyesinde bütün ülkede başlatılan okur yazarlık seferberliğine ilişkin bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Gercüş Yatılı Bölge Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısına Kaymakam Unal Koç’un yanı sıra ilçedeki kurum amirleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı. Toplantıda konuşan Kaymakam Unal Koç projenin önemine değinerek herkesi okur yazarlık projesine destek vermeye davet etti. Kaymakam Koç “Okur yazarlık seferberliği çerçevesinde okuma yazma bilmeyen vatandaşların okuma yazma kurslarına katılarak okur yazar hale gelmeleri ve ilkokul düzeyinde öğrenim görmelerini sağlamak amacıyla başlatılan bu projeye bizlerde temsil ettiğimiz yerlerde bulunan okuma yazması olmayanları tespit ederek kendilerine en yakın olan okula giderek öğrenim görmelerini sağlamalıyız” dedi.
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner601