Bayrak Töreninde İstiklal Marşını Şehit Babası Söyletti Foto Galeri: Bayrak Töreninde İstiklal Marşını Şehit Babası Söyletti

Oğlunun şehit haberini alınca bizde güzel haberler için üç el silah atılır, ben de şimdi üç el silah atmak istiyorum sözleriyle Türkiye’nin tanıdığı Oğuzhan Küçük’ün babası Alaaddin Küçük, okul idaresinin daveti üzere bayrak törenine katılıp öğrencileri şehitliğin önemi üzerinde bilgilendirirdi.

Özellikle her karış toprağında şehit kanı bulunan, üzerinde yaşadığı toprağı bu millet kadar hak eden başka bir millet bulunmadığını, devlet malını korumanın önemini, devlet malına zarar vererek şehit olunamayacağını anlattı.

 Akabinde Rafet Nas İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi olup tekvando maçlarında Karaman birincisi olan Ahmet Can Şimşek, farklı kilolarda Karaman üçüncüsü olan Mustafa Çavuş Mayda ve Buğlem Yağmur isimli öğrencilerin ödüllerini de veren şehit babası Alaaddin Küçük, tüm öğrencilerle beraber selam durarak İstiklal Marşımızı söyletti.

Etkinlikten çok etkilenen öğrenciler bu etkinliği düzenleyenlere ve özellikle şehit babası Alaaddin Küçük’e teşekkür ettiler.

 Zaman zaman böyle etkinliklerin yapılmasını talep ettiler.