Başkan Şahin’den Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi’ne ziyaret

Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi’ndeki kursiyerleri ziyaret etti.Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İstanbul Emitt 2018 Turizm Fuarında Büyük ilgi gören yöresel ürünler...

banner491
Başkan Şahin’den Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi’ne ziyaret
banner567

Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi’ndeki kursiyerleri ziyaret etti.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İstanbul Emitt 2018 Turizm Fuarında Büyük ilgi gören yöresel ürünler ve özellikle de folklorik bebekler, Lefke Bezi ve Lefke Bezinden kolyeler üretimi konusunda hocalara ve kursiyerlere teşekkür etti. Ziyaret sonrası kısa bir değerlendirme yapan Başkan Şahin, “Çok kısa bir sürede hizmete girecek Sinemacı Necati Konağı, güzel sanatları içeren tüm faaliyetlerin merkezi olacak. 2018 yılı sonu, 2019 yılının başı turizm konusunda Osmaneli’nin büyük bir değer olarak turizm merkezi olacak. Osmaneli yöresel ürünlerinin sayısını her gün çoğaltıyor. Artık katıldığımız fuarlarda büyük ilgi çeken ürünlerimize talepte her geçen gün artıyor” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590