Başkan Yağcı’dan, Bakan Faruk Özlü’nün müjdesi hakkında açıklama

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün sanayi sitelere ile ilgili müjdeli haberi hakkında bir açıklama yaptı.Başkan Yağcı, önceki gün Bilecik’i ziyaret eden Bakan Özlü’nün, 3’ncü...

banner491
Başkan Yağcı’dan, Bakan Faruk Özlü’nün müjdesi hakkında açıklama
banner567

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün sanayi sitelere ile ilgili müjdeli haberi hakkında bir açıklama yaptı.

Başkan Yağcı, önceki gün Bilecik’i ziyaret eden Bakan Özlü’nün, 3’ncü Organize Sanayi Bölgesi ve Küçük Sanayi Bölgesi’nin gerçekleştirileceği projelerin etüdünün bittiği müjdesinden büyük mutluluk duyduklarını anlattı. Yağcı, “Değerli hemşehrilerim, diriliş, kuruluş ve kurtuluşun şehri Bilecik’imize, teşrif eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız sayın Dr. Faruk Özlü’den güzel bir müjdeli haber aldık. 5 yıldır üzerinde hassasiyet ile çalıştığımız yeni bir 3. Organize Sanayi Bölgesi ve Küçük Sanayi Bölgesi’nin bir arada yer alacağı projenin yapılması için tüm izinlerin alındığını ve Bakanlık ekiplerinin yakın zamanda ilimize gelerek incelemelerde bulunacağı müjdesini aldık. Gelişen ve büyüyen Marmara’nın incisi Bilecik’imize ve hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590