banner464

Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 3 Yeni Araç

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği tarafından yapılan çalışmalar sonucunda İlçe Emniyet Müdürlüğüne kazandırılan hizmet araçları için teslim töreni düzenlendi.İlçe Emniyet Müdürlüğü lokalinde...

Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 3 Yeni Araç

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği tarafından yapılan çalışmalar sonucunda İlçe Emniyet Müdürlüğüne kazandırılan hizmet araçları için teslim töreni düzenlendi.İlçe Emniyet Müdürlüğü lokalinde...

21 Kasım 2014 Cuma 17:49
50 Okunma
Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 3 Yeni Araç
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği tarafından yapılan çalışmalar sonucunda İlçe Emniyet Müdürlüğüne kazandırılan hizmet araçları için teslim töreni düzenlendi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü lokalinde düzenlenen törenle araçlar İlçe Emniyet Müdürlüğünün hizmetine sunuldu. Törende konuşan İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner, araçların İlçe Emniyet Müdürlüğüne kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Güner konuşmasında, "Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği tarafından emniyet hizmetlerinde kullanılmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğümüze kazandırılan 3 adet aracın hizmete sunulması için toplanmış bulunmaktayız. Bilindiği üzere Bozüyük halkına en iyi şekilde hizmet sunabilmek için 24 saat boyunca kullanımda olan bu araçlar zamanla yıpranarak kullanım ömürlerini tamamladığından yenileri ile değiştirilmesi gerekmektedir. Nitekim 2007 yılında derneğimiz tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğümüze kazandırılan 7 adet araçtan 3’ü kullanım ömürlerini tamamladığından hizmet dışı bırakılmıştır. Dolayısıyla yeni araçların kullanımına ihtiyaç duyulmuştur. Bu araçların İlçe Emniyet Müdürlüğümüze kazandırılmasında emeği geçen başta Belediye Başkanımız Fatih Bakıcı olmak üzere Bozüyük Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına, Bien Seramik A.Ş’ye, Gürcan Akaryakıt A.Ş.’ye, Arıcı Meşrubat A.Ş.’ye, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanlığına, Kuzey Beton San. Tic.Ltd.Şti’ye, ABS Alçı Fabrikasına, Genç Ömür Tesisleri İşletmesine, Köfteci Yusuf A.Ş.’ye ve Bozüyük Otomotiv San. Tic.Ltd.Şti’ye şahsım ve meslektaşlarım olmak üzere Bozüyük halkı adına teşekkür ediyorum" dedi.

Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Mustafa Tunç da, araçların İlçe Emniyet Müdürlüğüne kazandırılmasında Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın taşın altına elini koyduğunu ve kendisinin bu çalışmada emeğinin çok olduğunu söyleyerek teşekkür etti.

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı da yaptığı konuşmada, kendilerinin sadece vesile olduklarını söyledi. Başkan Bakıcı konuşmasında, "Bize böyle bir talep geldiğinde Bozüyük’ün önde gelen iş adamlarıyla bir araya gelerek onlardan ricada bulunarak bize destek olmalarını istedik. Sağ olsunlar bizi kırmadılar. Sonuçta yapılan bu yardımlar Bozüyük’e kalacak. Ben bu konuda hassasiyet gösteren sanayi ve iş adamlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler sadece bir şehri yönetmekle kalmıyor, kamu kurum ve kuruluşlarına da imkanlarımız çerçevesinde destek olmaya çalışıyoruz. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ama burada asıl alkışı hak edenlerin sanayici ve iş adamlarımız olduğunu düşünüyorum. Hayırlı olsun diyorum" dedi.

İl Emniyet Müdür Vekili Zafer Erdoğan da teşkilatta araç ve gereçler ne kadar düzgün olursa halka hizmetinde o derece kaliteli olduğunu söyledi. Erdoğan konuşmasında, "Bu yıl da ihtiyaçlarımızı başkanımız aracılığı ile iş adamlarımıza ilettik. Bizi bu konuda yalnız bırakmadığınız için Belediye Başkanımız Bakıcı’ya, Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanımız Mustafa Tunç’a, sanayici ve iş adamlarımıza bize bu desteği verdiğiniz için teşekkür ediyorum." dedi.

Konuşmaların ardından emniyet hizmetlerinde kullanılmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kazandırılan 3 araç için destek veren sanayici, iş adamları ve Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya teşekkür belgesi ve plaketi verildi. Tören yapılan dualar eşliğinde araçlar için kurban kesilmesiyle sona erdi.

Törene Kaymakam Köksal Şakalar, Garnizon Komutanı Binbaşı Alper Koç, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Süleyman Can, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, İl Emniyet Müdür Vekili Zafer Erdoğan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Ormancıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner, ilçe emniyet müdürlüğü birim amirleri, ilçenin önde gelen sanayicileri ve iş adamları katıldı.

Yorumlar