banner597

Halk Eğitimi Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu’ndan Muhteşem Konser

TRT Ankara Radyosu Ses Sanatçısı Ruhi Güçler’in konuk sanatçı olarak katıldığı Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu 2014-2015 sezonu açılış konseri ile büyük beğeni topladı.Birbirinden güzel sanat müziği eserlerinin...

banner491
Halk Eğitimi Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu’ndan Muhteşem Konser
banner567
TRT Ankara Radyosu Ses Sanatçısı Ruhi Güçler’in konuk sanatçı olarak katıldığı Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Türk Sanat Müziği Korosu 2014-2015 sezonu açılış konseri ile büyük beğeni topladı.

Birbirinden güzel sanat müziği eserlerinin icra edildiği konser programına, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Celalettin Tospatlı ve çok sayıda davetli izledi. Konserin ilk bölümünde hicaz, muhayyer kürdi ve nihavend makamında eserler seslendirilirken ikinci bölümde ise sevilen, TRT Ankara Radyosu Ses Sanatçısı Ruhi Güçler sahne aldı.

Dinleyenlerin beğeni ile izlediği programın sonunda konuşan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Celalettin Tospatlı, programın hazırlanmasında başta Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner601

banner612

banner590