banner877

banner896

banner590

Son Dakika
banner722

Loki Dizisi Kaç Bölüm- Nerede Yayınlanacak?

Loki Dizisi Kaç Bölüm, Nerede Yayınlanacak ve oyuncu kadrosu hakkında tüm merak ettiklerinizin yanıtlarını bulabilirsiniz.

Bilim ve Teknoloji 06.07.2021, 10:00 10.07.2021, 17:49
194
Loki Dizisi Kaç Bölüm- Nerede Yayınlanacak?
banner762

Loki Dizisi Kaç Bölüm, Nerede Yayınlanacak ve oyuncu kadrosu hakkında tüm merak ettiklerinizin yanıtlarını bulabilirsiniz.

Loki Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Loki dizisi yeni ve güçlü oyuncu kadrosu ile 9 Haziran 2021 günü gösterime girecek yeni macera ve aksiyon dizisi olarak karşımıza çıkıyor.

Amerikan mini internet dizisi olarak gösterime girecek olan Loki dizisi tüm hayranları ile buluşmayı bekliyor.

Loki Dizisinin Konusu Nedir?

Loki dizisinin genel olarak ana konusu Marvel’in Loki isimli karakterinin genel hikayesine dayanan bir dizidir.

Marvel Sinematik Evreni ile bağlantılı olan ve The Avengers ve Avengers: Endgame arası bir zaman periyodunda olacak aksiyon dizisi olarak karşımıza çıkıyor.

Macera filmi sevenlerinin hayranlıkla izlediği Thor karakteri olan Loki’nin maceralarını bulabileceğiniz bu heyecanlı dizi Disney farkı ile gösterime girecek.

Loki Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Loki dizisinin oyuncuları:

Tom Hiddleston-LOKİ

Owen Wilson-MOBİUS M. MOBİUS

Sophia Di Martino- LADY LOKİ

Gugu Mbatha-Raw

Richard E. Grant

Wunmi Mosaku

Loki Dizisi

Loki dizisi filmizletv uyarlaması ile ilk Avengers filminin zaman aralığında geçecek ve Loki’nin genel hikayeleri ile devam edecek.

Marvel’in Disney ortaklığındaki serisi olan Loki için geçen yıl resmi olarak projeye start verildiğinde sevenlerine duyurulmuştu. Tom Hiddleston’un da yine yedinci kez God Of Mischief olacağı da projeye start verildiğinde sevenlerine açıklanmıştı.

Son olarak Loki Thanos ile bir yüzleşme yaşamıştı. Daha sonra Avengers: Infinity War’da ölmüştü. Ama yine sonra Avengers: Endgame’de Tessecart sayesinde 2012 yılında da alternatif bir Loki’nin gözaltına aldığı görülmüştür. Bu şekilde maceranın devam edilmesi sağlandı. Şimdi de Loki aksiyon dizisi olarak sevenleri ile tüm maceralarına devam ederek yeniden başlıyor.

Loki dizisi izle hakkında en son yapılan açıklamadan sonra Marvel patronunun yaptığı açıklamaya göre bu alternatif serinin sadece Loki’ye odaklanacağı duyuruldu.

Tom Hiddleston Loki rolünde olacak ve ünlü oyuncuya bu dizide Sophia Di Martino da başrol olarak eşlik edecek.

Dizi içinde rol alan ünlü oyunculara yöneltilen sorular genelde cevapsız kalsa da bazı unsurların fragmanlarda kendini belli ettiği görülüyor. Özellikle dizinin 1970’lerde Loki’yi hedef olarak göstereceğini biliyoruz. Bunun yanı sıra Twitter’da yapılan konuşmalardan anlaşılacağı üzere de Loki’nin 2012 yılında dünyayı istila girişimi üzerine yeniden bir girişimi olacağı da gösterilen bilgiler arasında.

Son yapılan paylaşımlarda ise Loki dizisinin sevenleri için Loki’nin asasının bir videosu paylaşıldı. Dizinin simgelerinden biri olan bu asa sevenlerini daha da çok heyecanlandırdı.

Bilindiği üzere bu ünlü asa Loki’nin dünyaya saldırısı sırasında kullandığı asadır. Özellikle birçok SHIELD ajanının zihnini ele geçirmek için kullandığı bu asanının yeni Loki dizisi içinde de yine simgelerden biri olarak ön plana çıkacağı görülüyor.

Asa ise sonunda bu dünya saldırısı sırasında kullanılırken asayı elinden kaçıran Loki’nin yeniden 2012 yılına dönmesi gerektiğine herkes emin. Bu asayı almak için her şeyin de yeniden 2012 yılına geri dönmesi gerekiyor.

Setten gelen görüntüler ve ufak ufak paylaşılan videolardan da dizinin genel olarak konusu bu şekilde tahmin ediliyor.

Başrol oyuncularının rolleri kesin olsa da diğer ünlü oyuncuların hangi rollerde olacağı belirsiz. Ancak setten paylaşılan fotoğraflardan Owen Wilson’un da Justice Peace adındaki bir karaktere hayat vereceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Loki dizisi de diğer Disney dizileri gibi sadece 1 sezon olarak ve 6 bölümden oluşacak bir dizi olacak. Dizinin en büyük sürprizi ise Lady Loki’nin de olması olarak biliniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
28°
açık
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@