Başkan Yılmaz, Katlı Otoparktaki İlk İşyerini Açılışı Yaptı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark Projesi’nin alt katında hizmete giren ilk işyerinin açılışını gerçekleştirdi.Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark Projesi’nin alt katında bulunan pasajdaki...

banner491
Başkan Yılmaz, Katlı Otoparktaki İlk İşyerini Açılışı Yaptı
banner567
Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark Projesi’nin alt katında hizmete giren ilk işyerinin açılışını gerçekleştirdi.

Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark Projesi’nin alt katında bulunan pasajdaki ilk işyeri hizmete açıldı. Açılışa Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ve Hüseyin İka, işyeri sahipleri ve davetliler katıldı. Açılışta kısa bir konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Burası biliyorsunuz daha önce bir tepeydi ve şu anda o tepenin altındayız. İnşallah ilk işletme olarak bugün bu işyerimizi açıyoruz ve buralar ilerleyen günlerde dolduğu zaman daha da hareketlenecek. Önümüzdeki dönem içerisinde ön taraftaki binalar yıkılacak, belediye yıkılacak ve orası da yeni bir şekle kavuşacak. Böylelikle buralar daha da canlı hale gelecek. Arka tarafta ise başka bir proje ile burasını bütünleştirmeye çalışıyoruz. Buraların canlı olması ve bu hareketliliğin sağlanmış olması Bolu’yu geleceğe taşıyan çalışmalar. Bu konuda verdiğiniz destek ve emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Böyle işyerlerimiz açıldıkça bizler gurur duyuyoruz inşallah böyle müteşebbislerin girişimlerini Allah hayırlı kılar” dedi.

Başkan Yılmaz’ın konuşmasının ardından dua edilerek açılış kurdelesi kesildi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576

banner581