Böyükparmaksız Son 5 Projesini Açıkladı Foto Galeri: Böyükparmaksız Son 5 Projesini Açıkladı

Konuyla ilgili olarak Böyükparmaksız yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Her zaman yinelediğimiz gibi önceliğimiz yatırım, üretim ve istihdam olacaktır. Projelerimizin her biri Ayrancılı hemşerilerimizin ihtiyacı olan her konuda eksiklerini tamamlamak, ilçemizde yaşamaktan keyif aldıkları, yaşanabilir bir Ayrancı için hazırlanmıştır.

 11- AYRANCI BELEDİYESİ

KAPALI ŞEBEKE SİSTEMİ

İlçemiz için büyük önem arzeden kapalı devre sulama sistemi bugüne kadar nerde kaldıysa oradan ele alacak ve yapılması için gereken tüm adımları atacağız. Bu konuyu benim için öncelikli ve asli görev kabul ediyorum.

12- AYRANCI BELEDİYESİ HUZUREVİ

Bakıma ihtiyacı olan,kendi başına hayat mücadelesi vermeye çalışan çınarlarımızın sıcak,aile huzuru olan ortamda güvenilir şekilde yaşamalarını sağlayacağız.

13-AYRANCI BELEDİYESİ 

ŞEHİR PARK

Halkımızın ve geleceğin nesilleri evlatlarımızın hem güvenilir hemde huzurla vakit geçirebilecekleri, içerisinde kafeteryası,çocuk oyun alanları bulunan İlçemize yakışır parkımızı inşa edeceğiz. 

14-AYRANCI BELEDİYESİ

ENERJİ SİSTEMİ

Güneş enerji sistemi ile İlçemizin daha aydınlık olmasını, evlerimizde,iş yerlerimizde bu sistemden faydalanarak bütçemizi koruyarak dışa bağımlılıktan

çıkacağız. 

15-AYRANCI BELEDİYESİ

HAYVAN PAZARI VE KESİMHANE

Hayvan pazarı ve kesimhane projemiz ile modern bir hayvan pazarını ve kesimhaneyi Ayrancı'mıza kazandıracağız. İlçemiz böylece hayvancılık sektörüne daha iyi yön verecek.”