banner597

Harmanlılılar Buski’nin Hizmetlerinden Memnun

Bursa’nın Karacabey ilçesine bağlı Harmanlı Mahallesi’nde BUSKİ tarafından yapılan çalışmalar mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.Harmanlı Mahalle Muhtarı Erdem Çolak, Büyükşehir Kanunu ile birlikte BUSKİ’den aldıkları...

banner491
Harmanlılılar Buski’nin Hizmetlerinden Memnun
banner567
Bursa’nın Karacabey ilçesine bağlı Harmanlı Mahallesi’nde BUSKİ tarafından yapılan çalışmalar mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Harmanlı Mahalle Muhtarı Erdem Çolak, Büyükşehir Kanunu ile birlikte BUSKİ’den aldıkları hizmetleri değerlendirirken, Karacabey Belediyesi Destek Hizmet Müdürü Ahmet İni, BUSKİ Karacabey Şube Müdürü Hakan Kaya ve BUSKİ Yol işlerinden Sorumlu Şube Şefi Metin Çolpan’a köylerine gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür etti. Muhtar Çolak, yağmur suyu giderlerinin boru ile yer altına alındığını, artık sokakların çamurdan ve su birikintilerinden kurtulacağını belirtti. Çolak, ayrıca mahallelerinde bulunan 100 yıllık tarihi köy çeşmesinin de BUSKİ ve köy halkının destekleriyle onarıldığını söyledi.

Harmanlı Mahalle Muhtarı Erdem Çolak, mahalle halkının hizmetine sunulan köy düğün salonu bahçesi ve etrafının da değişik cinste ağaç çeşitleriyle ağaçlandırıldığını ifade ederek, hizmette emeği olan herkese teşekkür etti.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner601