Büyük Otomobil Festivaline Karaman Dahil 50 İlde Katılım Bekleniyor Foto Galeri: Büyük Otomobil Festivaline Karaman Dahil 50 İlde Katılım Bekleniyor

Denizli Otomobil Sporları Derneği tarafından 3 Eylül tarihinde bu yıl 7’incisi düzenlenecek olan EGS Park Denizli Otomobil Festivali’de birbirinden ünlü sanatçılar ve otomobil camiasının duayene isimleri katılacak.

Karaman’ın da içerisinde bulunduğu 50 ilden yaklaşık 100 bin kişinin katılım sağlamasının beklendiği festivalde Ayaz Erdoğan, FERAH ZEYDAN, otomobil camiasının duayenleri Ünal Turan ve Farzetki ekibi Cüneyt Kuzu, Tanju Akdoğan, Harun Taştan, Drift Şampiyonları Serdar Honamli, Tolga Küçük, Hilmi Güneş ve ünlü fenomen Benekli Ayhan katılacak.

Sahne sunumunda ise MC Mito ve Özlem Demir yer alacak.

DENİZLİ’DE KARAMAN’I TEMSİL EDECEKLER

Kısa adı DOSDER( Denizli Otomobil Sporları Derneği) olan ve her yıl Denizli’de düzenlenen etkinliğe Karaman’dan KAOSDER Başkanı Oğuzhan Serin ve ekibi Karaman’dan araçlarıyla gidip şehrimizi temsil edecekler.

Denizli’de düzenlenecek olan EGS Park Festivaline Türkiye’nin dört bir tarafından araçlarını sergilemeye yüzlerce yarışmacı ve otomobil severde katılacak.