banner629

Başkan Yavaş’a büyük onur

Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey Beldesinin Belediye Başkanı Sami Yavaş, ’Marmara’nın En Beğenilen Belde Belediye Başkanı’ seçildi.Başkanlık koltuğuna oturduğu 2014 yılından itibaren Umurbey Beldesine kazandırdığı...

banner491
Başkan Yavaş’a büyük onur
banner567

Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey Beldesinin Belediye Başkanı Sami Yavaş, ’Marmara’nın En Beğenilen Belde Belediye Başkanı’ seçildi.

Başkanlık koltuğuna oturduğu 2014 yılından itibaren Umurbey Beldesine kazandırdığı hizmetlerle dikkat çeken Belediye Başkanı Sami Yavaş bu başarısını taçlandırdı.

Başkan Yavaş, Belediye Başkanları Birliği’nin düzenlediği ’Türkiye’nin En Beğenilen Belediye Başkanları’ oylamasında ’Marmara’nın En Beğenilen Belde Belediye Başkanı’ kategorisinde en çok oyu alarak birinciliğe layık görüldü.

İlk turdaki başarısıyla çeşitli kategorilerde bölgesinde birinci seçilen 35 belediye başkanı arasına ismini yazdıran Başkan Yavaş, ikinci turda ’Türkiye’nin En Beğenilen Belde Başkanı’ olmak için rakipleriyle yarışacak.

Oy kullanmak isteyenler, baskanlarodul.com adresine girerek, bir kereye mahsus olmak üzere oy kullanabilir.c İkinci tur oylaması 15 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590