19 Mayıs İlkokulunda öğrencilerin aralarındaki dostlukları pekiştirmeleri amacıyla futbol turnuvası düzenlendi.
Düzenlenen turnuvada 1-A, 2-B, 3-A ve 4-A sınıfları şampiyon oldu. Şampiyon olan takımlara kupaları düzenlenen törende verildi.
Okul yönetimi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Turnuvada 1-A, 2-B, 3-A ve 4-A sınıfları şampiyon olmuştur. Dostluk ve kardeşliğin pekiştiği bu anlamlı turnuvada emeği geçen başta koordinatörümüz Gizem Büyükacar, turnuva hakemimiz Yunus Topuz ve bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Şampiyon takımları kutluyoruz” denildi.
![](https://karamangundemcom.teimg.com/karamangundem-com/uploads/2023/05/whatsapp-image-2023-05-18-at-182106.jpeg)