Yeniden Refah Partisi’nin Karaman Belediye Başkan Adayı Durdu Elif Çeliktaş, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdürüyor.

Çeliktaş, seçim çalışmaları çerçevesinde ulaşım sektörünün en önemli unsurlarından olan emektar dolmuş ve taksi şoförlerini ziyaret etti.  

“Sabahın erken saatlerinde yola çıkıp, gece geç vakitlere kadar direksiyon başında olan dolmuşçu ve taksici kardeşlerimiz meşakkatli bir iş icra ediyorlar sorunlarını yakından bilmekle birlikte, bu sorunlar hakkında onların da fikirlerini alabilmek için şoförlerle ve esnaflarla bir araya geldik” diyen Çeliktaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Makam ve rakam için değil Allah rızası için siyaset yapan kadrolar tek çaredir Siyaseti ticaret olarak gören, çıkar odaklı siyaset anlayışlarının milletimize unutturduğu milli görüş belediyeciliğine, ahlaklı belediyeciliğe dönme vakti gelmiştir. Bu memlekette hiçbir esnafımız, belediyeden kaynaklı herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmayacaktır.  Misafirperverlikleri için dolmuş ve taksici esnafımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.